کتاب قصر بیقراری به چاپ رسید! کتاب فیروز و شهناز به چاپ رسید ! کتاب سلیم و سلمی به چاپ رسید! کتاب شب نشینی مهتاب چاپ کتاب شاهد عرشی(عرشی اکبر آبادی) تصحیح تفسیر منظوم سوره یوسف ترنم خیال زلال اندیشه مقدمه و تصحیح مناظره بغداد و اصفهان محب و محبوب در سایه سار خیال میراث روزهای خستگی از آفاق ادب فارسی زبان و ادبیات فارسی ( عمومی ) دیوان ادیب صابر ترمذی


رئیس واحد دهاقان عضو استعدادهای درخشان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی شد

رئیس واحد دهاقان عضو استعدادهای درخشان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، یکی از مهم‌ترین اهداف متعالی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی، حمایت از نخبگان و استعدادهای درخشان و ایجاد انگیزه به‌منظور انتشار دستاوردهای علمی با کیفیت است که این امر عامل مهمی برای ایجاد جذابیت بیشتر باشگاه و فعالیت‌های آن خواهد بود. در همین راستا، موفقیت اعضای باشگاه، برگ زرینی به افتخارات کسب شده باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان است.

دکتر احمدرضا یلمه‌ها رئیس واحد دهاقان و عضو نخبه باشگاه پژوشگران جوان و نخبگان، استاد زبان و ادبیات فارسی، یکی از فعال‌ترین اعضای باشگاه واحد دهاقان و عرصه علم و ادب، در سال گذشته موفق شدکه ۱۱ مقاله را در مجلات معتبر علمی‌پژوهشی و ISC به نام باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ثبت کند.

یلمه‌ها در سال گذشته و سال جاری در دو کنفرانس بین‌المللی در کشورهای کانادا و امریکا، دو مقاله را به‌صورت شفاهی ارائه کرد که مقالات وی در مجموعه مقالات هر دو کنفرانس به چاپ رسیده است.

نوشته شده در تاريخ : ۲۱ م/آذر ماه / ۱۳۹۶ توسط : مدیر


برچسب ها : ،،،،،،دیدگاه خود را بیان کنید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.