کتاب قصر بیقراری به چاپ رسید! کتاب فیروز و شهناز به چاپ رسید ! کتاب سلیم و سلمی به چاپ رسید! کتاب شب نشینی مهتاب چاپ کتاب شاهد عرشی(عرشی اکبر آبادی) تصحیح تفسیر منظوم سوره یوسف ترنم خیال زلال اندیشه مقدمه و تصحیح مناظره بغداد و اصفهان محب و محبوب در سایه سار خیال میراث روزهای خستگی از آفاق ادب فارسی زبان و ادبیات فارسی ( عمومی ) دیوان ادیب صابر ترمذی


قله علوم انسانی در تسخیر عضو هیأت علمی واحد دهاقان

قله علوم انسانی در تسخیر عضو هیأت علمی واحد دهاقان
یلمه ها، عضو هیأت علمی واحد دهاقان عنوان برتر گروه علوم انسانی را از آن خود نمود.
به گزارش خبرنگار آنا در جشن بزرگداشت سی و دومین سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی و معرفی و تقدیر از برگزیدگان دومین جشنواره فرهیختگان،  احمدرضا یلمه ها، عضو هیأت علمی و معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان به عنوان پژوهشگر برتر در گروه علوم انسانی شناخته شد و تندیس جشنواره و لوح تقدیر خود را از دستان دکتر میرزاده دریافت نمود. این جشن در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی و با حضور شخصیت های علمی، سیاسی و فرهنگی کشور برگزار شد.
گفتنی است یلمه‌ها، در سال ۱۳۵۳ در یک خانواده مذهبی در شهر طالخونچه از توابع شهرستان مبارکه واقع در استان اصفهان متولد شد و هم اکنون ساکن اصفهان می باشد.
وی دوران تحصیلات ابتدایی و راهنمایی خود را در مدرسه امام صادق (ع) شهر طالخونچه به اتمام رسانید و سپس وارد دبیرستان طالقانی این شهر و در سال ۱۳۷۱ رشته فرهنگ و ادب را به پایان رساند. همان سال موفق به قبولی در رشته کارشناسی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه اصفهان شد و در سال ۱۳۷۵ با معدل کل ۹۴/۱۷ و با درجه ممتاز فارغ التحصیل گردید. وی بلافاصله در سال ۱۳۷۵، در مقطع کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه اصفهان پذیرفته و در عین حال جزء اولین دانشجویان المپیاد علمی کشور نیز شناخته شد. در سال ۱۳۷۷ با معدل ۹۶/۱۷ و با کسب رتبه ممتاز، موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه اصفهان گردید. نامبرده در سال ۱۳۷۷ در آزمون دکتری دانشگاه اصفهان با رتبه کتبی یک پذیرفته شد و در سال ۱۳۸۳ موفق به دریافت دکتری تخصصی از آن دانشگاه گردید. یلمه ها در حال حاضر یکی از جوان‌ترین کسانی است که در شرف کسب مرتبه استادی در رشته زبان و ادبیات فارسی در کشور است و دارای ۱۹ جلد کتاب چاپ شده و بیش از۸۰ مقاله علمی  پژوهشی می‌باشد. 
از دیگر عناوین کسب سده توسط وی می توان به پژوهشگر برتر استان در هشتمین جشنواره پژوهشی سال ۱۳۹۱ ،  پژوهشگر برتر منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامی سال۱۳۹۰، پژوهشگر برتر بسیج اساتید استان اصفهان سال ۱۳۹۰، استاد منتخب فرهنگی واحد سال ۱۳۹۰، چهره برگزیده سال در اولین جشنواره برگزیده بسیج اساتید استان سال ۱۳۹۱، استاد منتخب دانشگاه ازاد اسلامی واحد دهاقان در سالهای ۹۲- ۹۱- ۹۰- ۸۹ -۸۵، و تجلیل در همایش آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی ۹۲  ۹۰ اشاره نمود.
khabar 2

 

نوشته شده در تاريخ : ۶ م/خرداد ماه / ۱۳۹۳ توسط : مدیر


برچسب ها : ،،دیدگاه خود را بیان کنید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.