کتاب قصر بیقراری به چاپ رسید! کتاب فیروز و شهناز به چاپ رسید ! کتاب سلیم و سلمی به چاپ رسید! کتاب شب نشینی مهتاب چاپ کتاب شاهد عرشی(عرشی اکبر آبادی) تصحیح تفسیر منظوم سوره یوسف ترنم خیال زلال اندیشه مقدمه و تصحیح مناظره بغداد و اصفهان محب و محبوب در سایه سار خیال میراث روزهای خستگی از آفاق ادب فارسی زبان و ادبیات فارسی ( عمومی ) دیوان ادیب صابر ترمذی


کسب عنوان پژوهشگر برتر اصفهان در حوزه علوم انسانی از سوی سرپرست واحد دهاقان

کسب عنوان پژوهشگر برتر اصفهان در حوزه علوم انسانی از سوی سرپرست واحد دهاقان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان در یازدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران استان اصفهان در شاخه علوم انسانی عنوان برتر را از آن خود کرد و لوح‌ و جایزه خود را از دست دکتر مجید انصاری، معاون پارلمانی و امور مجلس رییس جمهور و دکتر رسول زرگرپور استاندار استان اصفهان دریافت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، متن قدردانی از دکتر احمدرضا یلمه‌ها، به این شرح است:

هوالحکیم

یازدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده ۱۳۹۴

جناب آقای دکتر احمدرضا یلمه‌ها

تلاش متفکران و اندیشمندان در راستای تبیین و تحقق پیشرفت ایران اسلامی نشانگر عزم ملی و همت والای فرهیختگان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دولت تدبیر و امید شایسته تقدیر است.

بدینوسیله با تبریک صمیمانه برای کسب عنوان پژوهشگر برگزیده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان در یازدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده سال ۱۳۹۴ از درگاه خداوند سبحان، دوام توفیقات روزافزون شما را مسئلت می‌نمایم.

رسول زرگرپور رئیس ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری و استاندار اصفهان

دکتر احمدرضا یلمه‌ها، استاد زبان و ادبیات فارسی و پژوهشگر حوزه زبان و ادبیات فارسی که تاکنون بیش از یکصد مقام علمی ـ پژوهشی و ۲۱ جلد کتاب را در کارنامه خود دارد، بارها به عنوان پژوهشگر برتر علوم انسانی منطقه، استان و کشور انتخاب شده است.

 

نوشته شده در تاريخ : ۱۰ م/دی ماه / ۱۳۹۴ توسط : مدیر


برچسب ها : ،،،،،دیدگاه خود را بیان کنید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.